TePe zubní kartáčky

TePe zubní kartáčky jsou odolné, pohodlné a vyvinuté pro efektivní a jemné odstranění plaku. Široká paleta trojúhelníkových hlavic, typů vláken a různé motivy rukojetí usnadní každodenní orální hygienu dětem i dospělým.

TePe Supreme

Pokrokový dvouúrovňový design vláken zlepšuje rozsah čištění. Delší vlákna proniknou lépe do mezizubního prostoru a pod úroveň dásně, zatímco kratší vlákna efektivně čistí zbytek povrchu zubu. Zúžená hlavička, pevná a neklouzavá rukojeť.

Pevnost vláken Počet vláken
x-soft 2400
supreme_anim

TePe Select

Cenově výhodný, kvalitní zubní kartáček se zúženou hlavičkou a ergonomickou rukojetí. X-soft, soft nebo medium.

Pevnost vláken Počet vláken
x-soft 2500
soft 1700
medium 1400

TePe Select Compact

Vhodný pro děti, ale také pro dospělé, kteří mají v oblibě menší hlavičku kartáčku nebo trpí dávivým reflexem. Pohodlná rukojeť pro děti i dospělé. X-soft, soft nebo medium.

Pevnost vláken Počet vláken
x-soft 2760
soft 1700
medium 1400

TePe Mini

TePe Mini je vhodným kartáčkem od prvních zoubků do 3-4 let věku dítěte. Rukojeť umožňuje pevné uchopení rodičům, kteří svým dětem čistí zoubky, úchop je však komfortní i pro dětskou ruku. X-soft nebo soft.

Pevnost vláken Počet vláken
x-soft 1760
soft 1320

TePe zubní kartáčky

Zubní kartáčky jsou k dispozici v různých velikostech s trojúhelníkovou hlavicí, jemnými vlákny a ergonomickým držátkem. Rukojeti jsou vyrobeny z recyklovatelného polypropylenu.

supreme_anim_2

TePe Nova

Kartáček se speciálně tvarovanou rukojetí s oporou pro palec. Rovný zástřih vláken s delšími vlákny na špičce pro čištění míst za stoličkami a jiných obtížně dostupných míst. Zaoblené konce vláken zajišťují jemné čištění.
Krček kartáčku lze přizpůsobit do požadovaného úhlu bez zahřívání.

Pevnost vláken Počet vláken
x-soft (růžový) 2660
soft (žlutý) 1900
medium (modrý) 1450

tepe_nova_img

TePe Classic

Tento kartáček má obdélníkovou hlavičku a stejně pohodlnou rukojeť jako TePe Select. Je doporučován pro dospělé, kteří preferují lehce větší hlavičku kartáčku. X-soft, soft a medium.

77,2% všech prodaných zubních kartáčků ve švédských lékárnách jsou zubní kartáčky značky TePe.

Nielsen, pharmacies, MAT TY (zubní kartáčky), 2012–12–30.

Příslušenství k zubním kartáčkům

Krytky na kartáčky a cestovní pouzdra se hodí k většině zubních kartáčků i ke speciálním kartáčkům.

TePe Graphic

Kartáčky TePe Select jsou dostupné také s barevným potiskem. Soft.

TePe Zoo

Select Compact s obrázky, TePe ZOO, je určený dětem od 3 let. Malá hlavička a ergonomická rukojeť vhodná pro nácvik čištění. X-soft a soft.

TePe Mini

TePe Mini s pohádkovými obrázky jsou určeny pro čištění prvních zoubků až do 4 let. Motivy navrhlo švédské designerské studio Isa Design. X-soft.