Speciální péče

TePe nabízí široký sortiment pomůcek, které uspokojí každého jedince se specifickými požadavky na dentální hygienu. Ve spolupráci se špičkovými odborníky v oboru je zajištěna výborná účinnost a vysoká úroveň kvality těchto produktů. Všechny produkty jsou klinicky testovány a hodnoceny.

tepe implant_care

TePe Implant Care

Jedinečně tvarovaný krček tohoto kartáčku umožňuje snadný přístup k implantátu ze strany jazyka a ze strany patra. Malá hlavička s dlouhými vlákny dosáhne prostor pod protetickou konstrukcí na implantátech. Implant Care je také vhodný pro pacienty s řezáky v retruzi, linguálními ortodontickými zámky a dalšími těžko přístupnými oblastmi pro čištění.

implant_care

tepe_implantorthodontic_0

TePe kartáček na implantáty/rovnátka

Dlouhý, štíhlý krk s velmi úzkou hlavicí činí z tohoto kartáčku ideální pomůcku na čištění ploch implantátů z bukální strany a rovněž na čištění okolo rovnátek.

impl_rovn

bridge_implant_floss_packshot

bridge

bridge_2

TePe Bridge & Implant Floss

Speciální nit, která je navržena pro snadné a efektivní čištění implantátů, můstků a ortodontických rovnátek. Nit je vhodná také pro parodontální péči. Maximální účinnost nitě zajišťují vyztužené konce pro snadné zavádění mezi zuby a navazuje jemná a měkká houbovitá část pro snadné čištění.

Picture 880

TePe Compact Tuft

Zahnutý kartáček s krátkým do oblouku zastřiženým snopcem vláken. Stabilní rukojeť a hustá pevná vlákna činí z tohoto kartáčku ideální pomůcku pro čištění obtížně dostupných míst.

compact_tuft

Picture 882

TePe Interspace

Zahnutý kartáček se snopcem vláken zastřižených do špičky pro čištění obtížně dostupných ploch. Tři pevnosti vláken.

interspace

tepe_specialcare_comparison

TePe Special Care

Special Care s 12 000 ultra měkkými vlákny je doporučovaný po chirurgických zákrocích v dutině ústní a pro pacienty s velmi bolavými a citlivými sliznicemi. Dostupný ve dvou velikostech hlavice: střední (červený), malá (modrý).

Možnosti použití:

 • Po chirurgickém zákroku
 • Bolavé sliznice dutiny ústní
 • Po úrazu
 • Nádorové či herpetické léze
 • Při ozařovaní obličejové oblasti
tepe_gentlecare_1

TePe Gentle Care

Kartáček Gentle Care má standardní velikost hlavice a vlákna pevnosti xx-soft, o trochu pevnější než u Special Care.

Možnosti použití:

 • Po chirurgickém zákroku
 • Citlivé sliznice dutiny ústní
 • Suchá ústa
 • Citlivé obnažené krčky zubu
 • Citlivé zuby po bělení
tepe_toungecleaner_lifestyle_3

TePe škrabka na jazyk

Většina případů halitózy (zápachu z úst) má původ v přítomnosti bakterií na jazyku. Odstraňování bakterií pomocí škrabky na jazyk pomáhá předcházet halitóze a zlepšuje orální zdraví. Tvar škrabky na jazyk TePe odpovídá přirozenému tvaru jazyka. To snižuje dávivý reflex a umožňuje tak snadněji čistit i jeho zadní část. Jedno stáhnutí je obvykle dostačující, a to díky třem nepatrně vystouplým čistícím lamelám. Škrabka na jazyk je vyrobena z recyklovatelného polypropylenu.

 • Prevence zápachu z úst
 • Odstraňuje bakterie během jednoho stáhnutí
 • Lze umývat v myčce
Picture 887

TePe Extra Grip

TePe Extra Grip napomáhá pacientům se sníženou zručností a slabou sílou úchopu v ruce. Umožňuje pohodlné a jisté držení a přitom váží pouze 30 gramů. Je použitelný na většinu kartáčků TePe, včetně speciálních kartáčků.

grip

TePe Extra Grip byl vyvinut ve spolupraci s kvalifikovanymi terapeuty v the Center for Technical Aid, Department of Rheumatology and Department of Hand Surgery at Malmo University Hospital, Sweden.
tepe_denturebrush_2

TePe na zubní náhrady

TePe kartáček na protézy má velmi dlouhá, pevná vlákna, která efektivně vyčistí všechny plochy zubní náhrady. Kartáček je navržen tak, aby připomínal běžný kartáček.

nahrada